Біатлон: Вітоцці виграла персьют етапу Кубка світу в Обергофі, Меркушина - 19-та

Італійка Ліза Вітоцці була кращою 12 січня під час 10-кілометрової гонки переслідування на етапі Кубка світу в Обергофі (Німеччина).

Переможниця показала час 32 хвилини  32,9 секунди і припустилася двох промахів на чотирьох вогневих рубежах, повідомляє Укрінформ.

Другою на фініші була Анастасія Кузьміна зі Словаччини - 14,5 секунди відставання (4 промахи), третьою - француженка Анаїс Шевальє - 27,9 (5).

Найкращий результат з українок (19-й) показала Анастасія Меркушина - 2.12,5 відставання, 1 промах. Віта Семеренко прийшла на фініш 26-ю.

Усього на дистанцію вийшли 60 біатлоністок.

Сьогодні на Кубку світу пройде й чоловічий персьют на 12,5 км, в якому також візьмуть участь 60 стріляючих лижників. Україну представлятимуть Дмитро Підручний (25-й стартовий номер; відставання від лідера 2 хвилини 05 секунд), Сергій Семенов (37; 2.27) та Артем Прима (48; 2.47).

Етап Кубка світу в Обергофі завершиться у неділю командними естафетами.