Італійка Віттоцці виграла спринт на IV етапі Кубка світу з біатлону; Віта Семеренко - шоста

Представниця збірної Італії Ліза Віттоцці виграла у четвер, 10 січня, спринтерську гонку на 7,5 км на четвертому етапі Кубка світу з біатлону, який стартував в Обергофі (Німеччина).

Слідом за Віттоцці в підсумковому протоколі розташувалася француженка Анаїс Шевальє, яка також не припустилася жодного промаху на двох вогневих рубежах, відставши від переможниці на 5,3 секунди, та шведка Ганна Еберг (0 штрафних кіл, відставання 15 секунд), повідомляє Укрінформ.

Кращою серед українок стала Віта Семеренко (0 промахів, відставання 29,1 секунди), яка фінішувала 6-ю і потрапила у квіткову церемонію нагородження. Анастасія Меркушина (0) - 35-та, Валя Семеренко (3) - 65-та, Юлія Джима (2) - 68-ма, Юлія Журавок (3) - 86-та.

Загалом на старт вийшли 100 біатлоністок.

Чоловічий спринт на 10 км пройде в п'ятницю, 11 січня.

У програмі етапу Кубка світу в німецькій Тюрінгії також гонки переслідування (12 січня) і командні естафети (13 січня).

На фото: Ліза Віттоцці.