Жданов назвав ефективною співпрацю з силовиками у національно-патріотичному вихованні

Жданов назвав ефективною співпрацю з силовиками у національно-патріотичному вихованні

Укрінформ
Міністерство молоді та спорту України тісно співпрацює із Збройними силами України та Держприкордонслужбою з метою проведення роботи з питань національно-патріотичного виховання. 

Про це під час Всеукраїнської конференції "День Гідності. Вшануй" сказав міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Зараз ми налагодили роботу з національно-патріотичного виховання, тісно співпрацюємо зі Збройними силами України, з прикордонниками. У нас є національно-патріотична гра "Джура", "Джура-прикордонник" та інші. Ці акції стали традиційними", - сказав Жданов.

Водночас міністр зазначив, що через введення воєнного стану не будуть скасовуватись спортивні заходи.

"Прийнято рішення про воєнний стан, але всі ці точкові обмеження, які передбачені законом про воєнний стан, вони все одно будуть вводитися додатковими указами Президента і на територіях тих 10 областей, де цей воєнний стан буде введено. Ми працюємо в штатному режимі, ми не скасовуємо спортивні заходи поки що. Також будемо посилювати взаємодію із СБУ і правоохоронними органами, щоб вчасно приймати рішення в разі якоїсь загрози або виходу відповідного указу Президента, але це буде у випадку прямої агресії РФ проти України", - підкреслив він. 

Читайте також: Мінмолодьспорту працює у штатному режимі, національні й міжнародні турніри не скасовуються

Зокрема, Державний секретар Мінмолодьспорту Олег Немчінов наголосив, що питання національно-патріотичного виховання є пріоритетом всієї держави. 

"Ми повинні пам'ятати, що за незалежність України українці віддавали життя століттями. Тому вшанування пам'яті героїв, виховання молоді є одним із пріоритетів для держави", - додав він.  

Всеукраїнська конференція "День Гідності. Вшануй" проходить за сприяння Міністерства молоді та спорту у співпраці з Департаментом молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради та громадськими організаціями.

Мета заходу - гідне вшанування пам'яті героїв боротьби українського народу, популяризація їхніх подвигів на державному рівні задля консолідації суспільства, формування єдиної національної пам'яті та ідентичності.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-