"Маріуполь" програв "Інгульцю" в 1/8 фіналу Кубка України з футболу

Представник вищого дивізіону українського футболу - клуб УПЛ "Маріуполь" поступився у середу в 1/8 фіналу Кубка України "Інгульцю", який виступає у Першій лізі - 1:3.

М'ячі на стадіоні селища Петрове на Кіровоградщині у "Інгульця" в першому таймі забили Артем Козлов (24-та хвилина, з пенальті) та Каміль Хучбаров (45), повідомляє Укрінформ.

Після перерви команди обмінялися голами. З 20-ї хвилині маріупольці грали у меншості, а на 82-й було вилучення й у складі господарів.

Раніше 31 жовтня футболісти київського "Динамо" обіграли у гостях клуб Другої ліги "Минай"  - 3:1.

Голами на на полі села Минай Ужгородського району на Закарпатті відзначилися: Роберт Гегедош (21-а хвилина) - у господарів поля; Йосип Пиварич (50), Микола Шапаренко (54) та Денис Гармаш (58) - у киян.

Результати інших матчів 1/8 фіналу, що завершилися на цю годину: "Гірник" (Кривий Ріг) - "Львів" - 0:1

Гол: Аугусто (81)

"Калуш" - "Дніпро-1" - 0:3

Олександр Мигунов (22), Олександр Назаренко (32), Станіслав Куліш (41).

На 17.00 запланована зустріч "Чорноморець" (Одеса) - "Ворскла" (Полтава), на 18.00  - "Черкащина-Академія" (Білозір'я) - "Карпати" (Львів), на 19.00 - "Шахтар" (Донецьк) - "Олімпік" (Донецьк), на 19.30 - "Десна" (Чернігів) - "Зоря" (Луганськ).

Жеребкування 1/4 фіналу розіграшу пройде 2 листопада.