Футбол: дівоча збірна України зіграла внічию другий спаринг із Білоруссю

Фото, відео
678
Дівоча збірна України (WU-15) з футболу провела другий товариський матч проти збірної Білорусі.

31 жовтня у Вишневому дівоча збірна України (WU-15) з футболу провела свій другий контрольний поєдинок проти одноліток із Білорусі. Чергове побачення команд виявилося безкомпромісним і завершилося бойовою нічиєю з рахунком 1:1. Про це повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

Звітний матч підопічні Сергія Сапронова розпочали в оновленому складі. Наставник українок вирішив перевірити резерв команди. Мабуть, це й позначилося на перебігу подій на полі у стартові хвилини - у грі команди відчувалася нервовість. На 8-й хвилині гості вийшли вперед після невпевнених дій голкіпера українок. В українських воротах розписалася нестримна Анастасія Побігайло.

Товариський матч дівочих збірних команд з футболу WU-15 України та Білорусі / Фото: Тарасов Володимир, Укрінформ

Другий тайм збірна України розпочала впевненіше й шукала можливості, щоб відігратися, але підопічні Яни Вишедко надійно грали в обороні аж до 68-ї хвилини, коли Анна Бисік рукою перервала передачу у штрафному майданчику, і арбітр призначила 11-метровий, який без шансів для голкіпера реалізувала Інна Глущенко.

Таким чином, товариський матч Україна (WU-15) — Білорусь (WU-15) закінчився з рахунком 1:1 (0:1). Голами в ньому відзначилися Глущенко (68) - Побігайло (8).

Відео матчу:

У першому спарингу, який відбувся 29 жовтня, українські футболістки перемогли з рахунком 3:2.