Ліга Європи: «Маріуполь» дотиснув «Юргорден» в додатковий час

Вирішальний гол на рахунку Руслана Фоміна.

«Маріуполь» переміг у повторному матчі другого раунду кваліфікації Ліги Європи шведський «Юргорден» 2:1 і пробився до наступного кола змагань. Про це повідомляє Укрінформ.

Перший тайм поєдинку в Одесі завершився без забитих м’ячів. Після перерви «Маріуполь» вийшов вперед після голу Олександра Піхальонка на 64-й хвилині. На 78-й хвилині «Юргорден» відігрався – відзначився Баджи.

Основний час поєдинку завершився внічию 1:1. Перший матч між суперниками також завершився з рахунком 1:1, тому команди грали додаткові півгодини.

На 97-й хвилині Руслан Фомін вивів «Маріуполь» вперед, реалізувавши пенальті. Рахунок 2:1 зберігся до фінального свистка і він вивів український клуб до наступного раунду ЛЄ.

В третьому раунді кваліфікації Ліги Європи «Маріуполь» зіграє з переможцем пари «Бордо» - «Вентспілс».