Футбол:

Футбол: "Ювентус" всьоме поспіль став чемпіоном Італії в серії А

Італійський футбольний клуб "Ювентус" (Турин) зіграв внічию з "Ромою" (0:0) і завоював чемпіонський титул у Серії А.

Команді з Турину достатньо було не програти вирішальну зустріч з "Ромою", щоб стати чемпіонами. Зі своїм завданням команда Массіміліано Аллегрі впоралася. Перевага "Ювентуса" над "Наполі" в турнірній таблиці становила п'ять очок за два тури до закінчення чемпіонату. Про це повідомляє Sport Arena

Зазначимо, що з 68-ї хвилини поєдинку "Ювентус" грав у більшості - другу жовту картку отримав центральний півзахисник "Роми" Раджа Наїнгголан.

Це чемпіонство стало для "Ювентуса" 34-м в історії і 7-м поспіль. А разом з Аллегрі туринці вчетверте поспіль завоювали дубль, вигравши цього тижня ще й Кубок Італії.

Останній матч в сезоні "Ювентус" зіграє проти "Верони" в 38-му турі. "Рома", яка вже забезпечила собі місце в Лізі чемпіонів УЄФА, зіграє з "Сассуоло".