"Ювентус" став володарем Кубка Італії з футболу

Футбольний клуб "Ювентус" виграв Кубок Італії-2017/18.

У фіналі Кубка Італії з футболу підопічні Массіміліано Аллегрі перемогли "Мілан" з рахунком 4:0. Про це повідомляє XSPORT.

Перша половина зустрічі вийшла неспішною. "Мілан" контролював м'яч і намагався створювати небезпечні моменти біля воріт Буффона, однак забити команді Гаттузо так і не вдалося. Після перерви на 64-й хвилині"Ювентус" вже вів у рахунку 3:0 завдяки дублю Бенатьї та голу Дугласа Кости. Після цього міланці і зовсім перейшли на свою половину поля, а на 76-й хвилині Калинич ще примудрився відправити м'яч у сітку власних воріт після подачі з кутового.

Відео кращих моментів:

Як підсумок - впевнена перемога "Ювентуса" з рахунком 4:0, який, швидше за все, оформить в нинішньому сезоні "золотий дубль". Для цього команді з Турину потрібно набрати одне очко в двох матчах, що залишилися в Серії А.