Футбол:

Футбол: "Шахтар" на класі обіграв "Маріуполь" у чемпіонаті України

Фото
Лідери чемпіонату УПЛ футболісти донецького "Шахтаря" з рахунком 3:0 перемогли у неділю "Маріуполь" у 24-у турі національної першості.

На стадіоні "Металіст" у Харкові відзначилися бразильці Ісмаїлі (26-та хвилина), Марлос (45) та Фред (67), повідомляє Укрінформ.

Луганська "Зоря" здолала рівненський "Верес" - 1:0. М'яч на "Арені Львів" з пенальті на 51-й хвилині забив Юрі.

"Олександрія" на домашньій арені "Ніка" зіграла внічию зі львівськими "Карпатами" - 1:1. Голи: Віталій Пономар (70) - Мар'ян Швед (77).

"Шахтар" з рахунком 3:0 перемогли "Маріуполь" / Фото: Мадієвський В'ячеслав. Укрінформ

У неділю також пройде завершальна зустріч 24-го туру. Київське "Динамо" зустрічатиметься з полтавською "Ворсклою" (початок о 19.30, транслюватиме телеканал "2+2").

Розпочався тур учора. Кропивницька "Зірка" обіграла у Києві донецький "Олімпік" - 1:0.  На 60-й хвилині м'яч у власні ворота відправив захисник "олімпійців" Зураб Очігава.

Кам'янська "Сталь" з таким же рахунком перемогла в Одесі "Чорноморець". Гол на рахунку Ореста Кузика (18).

Турнірне становище:

перша шістка - "Шахтар" - 57 очок (після 24-х ігор), "Динамо" - 48 (23), "Зоря" - 37 (24), "Ворскла" - 37 (23), "Маріуполь" - 33 (24), "Верес" - 32 (24);

друга шістка - "Олімпік" - 31 (24), "Олександрія" - 25 (24), "Зірка" - 22 (24), "Сталь" - 21 (24),  "Чорноморець" - 19 (24), "Карпати" - 20 (24).

Нагадаємо, на другому етапі чемпіонату перші шість команд ведуть боротьбу за медалі та місця у єврокубках, а друга шістка клубів - за збереження прописки у Прем'єр-лізі.