Глава МОК здивований скасуванням довічної дискваліфікації 28 спортсменів РФ���

Глава МОК здивований скасуванням довічної дискваліфікації 28 спортсменів РФ

915
Ukrinform
Президент Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томас Бах заявив, що розчарований і здивований рішенням Спортивного арбітражного суду (CAS), який скасував санкції щодо 28 російських спортсменів.

Про це повідомляє Радіо Свобода

"Президент Міжнародного олімпійського комітету (МОК) назвав таким, що "надзвичайно розчаровує і дивує" рішення Спортивного арбітражного суду (CAS), який повністю задовольнив апеляції і скасував санкції щодо 28 російських спортсменів", - йдеться у повідомленні.

Бах 4 лютого заявив, що нещодавнє рішення Спортивного арбітражного суду свідчить про "нагальну" потребу реформувати внутрішню структуру суду.

Читайте також: WADA хоче скасувати виправдання 28 спортсменів РФ — аж до трибуналу

Спортивний арбітражний суд скасував пожиттєву дискваліфікацію 28 російських спортсменів через «недостатність» доказів того, що вони отримали вигоду від системи допінгу на зимових іграх 2014 року, які проводила Росія.

В Росії повідомили, що хочуть відправити 15 зі згаданих 28 спортсменів на зимові Олімпійські ігри 2018 року до Південної Кореї.

Президент МОК Томас Бах, виступаючи у неділю в Пхьончхані зазначив, що свої рекомендації стосовно участі в іграх російських спортсменів має винести незалежна комісія, і висловив сподівання, що остаточне рішення буде ухвалене в найближчі кілька днів.

У грудні 2017 року МОК заборонив Росії брати участь у зимових Іграх у південнокорейському Пхьончхані через «безпрецедентну систематичну маніпуляцію» олімпійською антидопінговою системою. Водночас МОК вирішив, що окремі росіяни зможуть змагатися як нейтральні спортсмени за умови дотримання вимог щодо допінгу.

Фото: Yonhap (EPA-EFE)


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-