МОК

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

05 квітня 2024

02 квітня 2024

21 березня 2024


У МОК заявили, що стали жертвою російських пранкерів

Міжнародний Олімпійський комітет (МОК), що до організації і президента МОК Томаса Баха надходили фальшиві дзвінки від російських пранкерів, які представлялись представниками Комісії Африканського Союзу і хотіли обговорити ситуацію з Росією.

19 березня 2024

28 лютого 2024


Бідний: 50 відсотків моєї роботи спрямовані на те, щоб не допустити росіян до змагань

Виконувач обов’язків міністра молоді та спорту України Матвій Бідний наголосив, що у спортивних виконкомах багато представників Росії, а це ускладнює боротьбу проти допуску росіян до міжнародних змагань.

23 лютого 2024

07 лютого 2024


Олімпійський рух Данії солідарний з Україною

Заступник міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Андрій Чесноков під час конференції Play the Game 2024 у Тронгеймі (Норвегія) провів зустріч з президентом Національного олімпійського комітету Данії Гансом Наторпом.

23 грудня 2023

14 грудня 2023


Глава МОК виправдав допуск росіян до змагань: Війна в Україні - одна з 28 у світі

Очільник Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томас Бах захистив рішення дозволити російським і білоруським спортсменам виступити на Олімпійських іграх 2024 року в Парижі як нейтральним.

12 грудня 2023


Діаспора засудила рішення МОК допустити росіян і білорусів до Олімпіади-2024

Світовий конгрес українців (СКУ) засудив рішення Міжнародного олімпійського комітету (МОК) допустити спортсменів з Росії та Білорусі до участі під нейтральним прапором в Олімпійських іграх-2024 у Парижі.


Німеччина не хоче бачити на Олімпіаді спортсменів, які підтримують війну проти України

Міжнародний олімпійський комітет, який вирішив допустити спортсменів з РФ і Білорусі до Олімпіади у Парижі, має подбати, аби на змагання не потрапили ті з них, хто підтримує війну проти України.

09 грудня 2023


Литва розчарована рішенням МОК про допуск російських і білоруських спортсменів до Олімпіади

Литовський національний олімпійський комітет, члени литовського уряду заявили, що вони розчаровані рішенням Міжнародного олімпійського комітету допустити атлетів із Росії та Білорусі до участі у літніх Олімпійських іграх.


МЗС України вважає помилкою рішення МОК допустити до Олімпіади спортсменів з Росії і Білорусі

Міністерство закордонних справ України вважає помилковим рішення Міжнародного олімпійського комітету дозволити російським і білоруським спортсменам брати участь у міжнародних змаганнях у нейтральному статусі.

08 грудня 2023


МОК дав Росії зелене світло на використання Олімпіади як зброї - Кулеба

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав партнерів рішуче засудити рішення Міжнародного олімпійського комітету щодо допуску росіян і білорусів до Олімпійських ігор у Парижі під нейтральним прапором.

06 грудня 2023


Міжнародні федерації просять МОК допустити «нейтральних» росіян і білорусів на Олімпіаду

Представники міжнародних федерацій літніх видів спорту за підтримки 209 національних олімпійських організацій звернулися до МОК з проханням надати дозвіл на участь в Іграх-2024 в Парижі «нейтральним» спортсменам, які пройшли кваліфікацію.

30 листопада 2023

21 листопада 2023


Україна вітає рішення МОК призупинити членство Олімпійського комітету Росії - заява в ООН

Україна вітає рішення Міжнародного олімпійського комітету про призупинення членства Олімпійського комітету Росії через включення до його складу регіональних організацій окупованих територій України.

15 жовтня 2023

13 жовтня 2023

12 жовтня 2023


МОК призупинив членство Олімпійського комітету Росії

Виконавчий комітет Міжнародного олімпійського комітету (МОК) ухвалив рішення про призупинення членства Олімпійського комітету Росії через включення до свого складу регіональних організацій окупованих територій України.

07 жовтня 2023


МОК розпочав розслідування з приводу визнання ОК Росії нових членів з окупованих українських територій

Міжнародний олімпійський комітет розпочав процедуру розслідування з приводу визнання Олімпійським комітетом Росії (ОКР) регіональних організацій незаконно анексованих українських територій.

06 жовтня 2023


Гутцайт звернувся до президента МОК Баха з проханням

Міністр молоді і спорту України, президент НОК Вадим Гутцайт надіслав листа президенту МОК Томасу Баху з проханням відреагувати на визнання Олімпійським комітетом Росії регіональних організацій незаконно окупованих українських територій.

08 вересня 2023

07 вересня 2023

05 вересня 2023


В Європарламенті ініціювали петицію проти участі Росії й Білорусі в Олімпіаді-2024

Депутати політичної групи ЄНП в Європарламенті ініціювали петицію, яка передбачає заборону безумовної участі спортсменів з Росії та Білорусі в Олімпіаді 2024 року, навіть у нейтральному статусі під Олімпійським прапором.

17 серпня 2023


Гутцайт: Сподіваюся, світова спільнота не допустить агресорів до Олімпіади

Міністр молоді та спорту України, президент НОК України Вадим Гутцайт не виключає, що у тому випадку, якщо росіян чи білорусів допустять на Олімпіаду і Україна бойкотуватиме змагання, до цього бойкоту доєднаються й інші країни, які на різних етапах своєї історії постраждали від російського імперіалізму. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-