Примера: «Реал» сенсаційно програв «Жироні»

Королівський клуб поступився провінційній команді з Каталонії.

В 10-у турі чемпіонату елітного іспанського дивізіону (Примера) мадридський «Реал» несподівано програв «Жироні» 1:2. Про це повідомляє Укрінформ.

Один з фаворитів Примери – мадридський «Реал» сенсаційно програв на виїзді новачку ліги – каталонському клубу «Жирона» 1:2. Гості відкрили рахунок – на 12-й хвилині відзначився Іско. Але після перерви «Жирона» спочатку відновила рівновагу після голу Стуані (54-а хвилина), а через 4 хвилини Порту приніс господарям перемогу 2:1.

Після цієї поразки «Реал» посідає в Примері лише третє місце, набравши 20 очок. Лідирує «Барселона», у якої 28 очок. На другому місці «Валенсія» з 24 очками.

Нагадаємо, що матч «Жирона» - «Реал» могли відкласти через політичну нестабільність в Каталонії, яка проголосила незалежність від Іспанії. Втім, гра відбулась, бо господарі гарантували безпеку гравцям «Реалу».