У київському метро відкрили фотовиставку про лідерство дівчат і жінок з інвалідністю

У київському метро відкрили фотовиставку про лідерство дівчат і жінок з інвалідністю

Фото
Укрінформ
У вестибюлі станції київського метро «Золоті ворота» відкрилася фотовиставка «Бути собі ціллю» про лідерство дівчат і жінок з інвалідністю.

Про це повідомляє КМДА, передає Укрінформ.

"Мета проєкту – привернути увагу до історій жінок з інвалідністю, які щоденно виборюють доступність, боронять Україну під час повномасштабної війни, представляють країну на спортивних аренах, займаються адвокацією, волонтерять і розвивають мистецтво", - йдеться у повідомленні.

Виставка складається з 19 портретів та особистих історій. Серед героїнь – волонтерки, ветеранки, активістки, спортсменки та мисткині. Кожна історія - про надзусилля та перешкоди, а також про те, як ці перешкоди руйнуються, долаються або перетворюються на трамплін для змін.


 
Читайте також: У київському метро відкрили виставку, присвячену НАТО та його співпраці з Україною

Фотовиставка проходить у межах проєкту «Лідерство жінок з інвалідністю в громадах» і діятиме до 20 квітня включно.

Як повідомлялося, у Києві на території Національного музею історії України у Другій світовій війні експонується виставка «Ціль знищено: небо Київщини».

Фото: ГО Fight for Right

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-