ТЦК більше не виписуватимуть повістки вручну - уряд ухвалив зміни

ТЦК більше не виписуватимуть повістки вручну - уряд ухвалив зміни

Укрінформ
Кабінет міністрів ухвалив постанову щодо зменшення паперового навантаження на ТЦК та централізованого друку повісток.

Як передає Укрінформ, про це в Фейсбуці повідомляє пресслужба Міноборони.

«Постанова, ухвалена урядом, значно зменшить паперове навантаження на територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦК) та централізує процес друку повісток. Відтепер ТЦК зможуть формувати повістки за допомогою Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів, що суттєво спрощує та прискорює процедуру. Міністерство оборони та Генеральний штаб ініціювали зміни до Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації в особливий період», - йдеться в повідомленні.

Читайте також: У Мін'юсті пояснили, як дізнатися про наявність штрафу від ТЦК

Як пояснили в Міноборони, раніше операторам ТЦК доводилося вручну виписувати повістки, що займало багато часу та ресурсів. Тепер цей процес стає централізованим: повістки можна сформувати та роздрукувати за допомогою реєстру Оберіг. Також оператори ТЦК зможуть підписувати повістки за допомогою кваліфікованого електронного підпису.

Ці нововведення дозволять зменшити паперове навантаження на ТЦК та оптимізувати процеси військового обліку, підвищивши їхню ефективність.

Читайте також: Порушення з боку ТЦК: оновили номери телефонів, куди можна звертатися

У пресслужбі також зазначили, що спосіб оповіщення військовозобовʼязаних не змінився – повістки й надалі вручатимуть особисто або надсилатимуть засобами пошти.

Як повідомляв Укрінформ, станом на 6 липня у «Резерв+» дані оновили понад 2,3 млн українців, 1,5 млн з них згенерували собі електронний військово-обліковий документ.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-