До кадрового резерву для деокупованих територій зголосилися 2,5 тисячі осіб

До кадрового резерву для деокупованих територій зголосилися 2,5 тисячі осіб

Укрінформ
До відновлення деокупованих територій через вступ до кадрового резерву державних службовців готові приєднатися вже понад 2500 осіб.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України з посиланням на Національне агентство з питань державної служби (НАДС).

“За останніми даними, в інформаційно-комунікаційній платформі Резерву відновлення зареєстровано 2503 анкети кандидатів. З них 2291 – вже зараховано.

Більшість віддають перевагу майбутній роботі в Криму, Донецькій, Запорізькій і Херсонській областях”, - ідеться у повідомленні.

Серед запропонованих напрямів роботи найчастіше обирають адміністративне керівництво, державний нагляд і контроль, правове забезпечення, запобігання корупції.

Читайте також: МКІП формує кадровий резерв для деокупованих територій - Карандєєв

Важливо, що всі зараховані до Резерву відновлення мають змогу інтенсивно підвищити свій рівень професійної компетентності. Йдеться про дистанційний та очний формати навчання у різних регіонах України. На Порталі управління знаннями розміщено відповідні навчальні програми.

Крім того, у Вищій школі публічного управління розробили короткострокові програми з підвищення кваліфікації щодо управління деокупованими територіями.

Також є можливість навчатися у регіональних центрах підвищення кваліфікації. Там доступне навчання за більш як 20 програмами.

Щоб взяти участь у відновленні деокупованих територій слід мати відповідну освіту, перейти за посиланням, зареєструватися у системі та заповнити анкету.

Координаторами проєкту є Мінреінтеграції та НАДС.

Як повідомляв Укрінформ, Кабінет Міністрів у травні 2023 року схвалив постанову "Про реалізацію експериментального проєкту щодо створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України".

Пріоритетне право на призначення на посади матимуть ветерани війни, внутрішньо переміщені особи, особи, які раніше обіймали ці посади; а також особи, які мають досвід роботи з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій. Крім того, буде проводитися професійне навчання осіб, зарахованих до резерву.

Фото ілюстративне

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-