Право на грошову допомогу у разі загибелі військового матимуть цивільні дружини й онуки - Лубінець

Право на грошову допомогу у разі загибелі військового матимуть цивільні дружини й онуки - Лубінець

Укрінформ
Уряд розширив коло осіб, які матимуть право на одержання одноразової грошової допомоги у разі загибелі військовослужбовця.

Про це повідомив уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець, передає Укрінформ.

Зокрема, за словами омбудсмена, таке право закріплено для жінок (чоловіків), які проживали з військовослужбовцем без реєстрації шлюбу; онуків загиблого (померлого) військовослужбовця, якщо їхні батьки померли; дітей, народжених після загибелі (смерті) військовослужбовця.

Також визначено коло осіб, які мають право на отримання одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) згаданої категорії осіб у разі відсутності особистого розпорядження, а також тих, хто має право на отримання одноразової грошової допомоги, незалежно від наявності чи відсутності особистого розпорядження.

Читайте також: У Міноборони сказали, куди скаржитись військовим у разі некоректного нарахування виплат

Крім того, встановлено порядок розподілу часток одноразової грошової допомоги у разі відмови однієї з осіб, яка має право на допомогу, від отримання своєї частки.

Водночас закріплено заборону відмови від призначення та отримання одноразової грошової допомоги від імені малолітніх, неповнолітніх дітей загиблої (померлої) особи, а також недієздатних осіб та осіб, цивільна дієздатність яких обмежена.

Як повідомляв Укрінформ, раніше Кабінет міністрів оновив виплати військовослужбовцям.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-