Міноборони: До ТЦК тепер можна не ходити, якщо є застосунок « Резерв+»

Міноборони: До ТЦК тепер можна не ходити, якщо є застосунок « Резерв+»

Укрінформ
В електронному застосунку «Резерв+» з’явився QR-код, який можна пред’явити при перевірці документів представникам ТЦК, поліції та прикордонної служби.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» повідомила заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко.

«Військово-обліковий документ має точно таку ж юридичну силу, як і паперовий. Цей документ містить QR-код, завдяки якому повноважні органи поліції, ТЦК та СП можуть перевірити чинність документів через камеру на смартфоні, завантаживши собі той же застосунок. У документі є персональні службові дані щодо дати проходження ВЛК, відстрочки чи бронювання. Всі дані, які стосуються військового обліку, можна завантажити, натиснувши кнопку «згенерувати цей документ», - зазначила Черногоренко.

Читайте також: Міноборони: Військово-обліковий документ вже доступний у застосунку «Резерв

Крім того, в електронному застосунку можна буде онлайн оновлювати персональні дані.

«Ми також запустили в застосунку функціонал, коли можна оновити низку даних без візиту у ТЦК. Всі дані, які не були внесені працівниками ТЦК, можна отримати у свою картку через запит у будь-який реєстр, з яким у «Оберегу» є інтеграції. Наше завдання, щоб усі взаємодії з ТЦК були або онлайн, або офлайн за бажанням людини», - зазначила Черногоренко.

Крім генерації QR-коду та обліково-військового документа, у застосунку передбачено додаткову функцію «Я військовослужбовець, але досі на обліку».

Читайте також: У Міноборони розвіяли 5 міфів про Резерв+

«Військовослужбовці, які занесені як військовозобов’язані зможуть подати запит і уточнити, що вони вже є військовослужбовцями. Цей статус ТЦК виправить через запит у військові частини про відповідний факт виконання людиною військової служби», - пояснила Черногоренко.

Коментуючи затримки при завантаженні електронного функціоналу, вона пообіцяла, що він стане доступним для всіх користувачів упродовж кількох днів.

«Запускаємо функціонал кількома хвилями, і всі отримають доступ та можливості генерації цього документа. Вже успішно завантажили електронний військово-обліковий документ понад 62 тисячі людей. Впродовж кількох днів застосунок буде доступним у маркетах для всіх користувачів», - наголосила Черногоренко.

Як повідомляв Укрінформ, вже 1,3 млн військовозобов'язаних українців оновили свої персональні дані через додаток "Резерв+".

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-