Медзаклади отримають ще 52 генератори для роботи на випадок блекаутів

Медзаклади отримають ще 52 генератори для роботи на випадок блекаутів

Укрінформ
В Україні медичні заклади отримають ще 52 генератори від 18 до 240 кВт для роботи на випадок відключень електроенергії.

Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров'я України, передає Укрінформ. 

«До закладів охорони здоров’я надійде 52 генератори потужністю від 18 до 240 кВт для повноцінної та безперебійної роботи на випадок блекаутів. У разі аварійного відключення електроенергії генератори спрацьовуватимуть автоматично та постачатимуть напругу в мережу. Тож медзаклади зможуть продовжувати надавати медпослуги пацієнтам за будь-яких умов», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що обладнання закуплене у межах спільного проєкту Міністерства охорони здоров’я та Світового банку «Екстрене реагування на Сovid-19 та вакцинація в Україні».

Читайте також: Медзаклади двадцяти областей отримали 300 систем зберігання енергії

У МОЗ поінформували, що генератори будуть розподілені до дев’яти областей: Житомирської, Кіровоградської, Київської, Львівської, Тернопільської, Рівненської, Черкаської, Чернігівської та Хмельницької. У переліку медзакладів – лікарні, центри первинної медико-санітарної допомоги тощо.

У міністерстві зауважили, що на тепер заклади охорони здоров’я України мають майже 11 200 генераторів.

«Проте атаки Росії на енергетичну інфраструктуру посилилися, і це створює додаткові виклики й навантаження для медичної системи. Тож забезпечення медзакладів обладнанням для безперебійного живлення триває по всій Україні. Постачання відбувається відповідно до актуальних потреб кожної області», – додали у МОЗ.

Як повідомляв Укрінформ, міністр енергетики України Герман Галущенко заявив, що внаслідок російських атак вітчизняна енергосистема втратила значний обсяг генерації енергії, проте вона залишається збалансованою і працює стабільно. 

Фото: МОЗ

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-