Місія ООН цьогоріч планує залучити $3 мільярди на гуманітарну підтримку України

Місія ООН цьогоріч планує залучити $3 мільярди на гуманітарну підтримку України

Ексклюзив
Укрінформ
Місія ООН отримала 3 млрд доларів для гуманітарного реагування в Україні в 2023 році та звернеться по такий самий рівень фінансування в 2024-му.

Про це заявив речник Управління ООН з координації гуманітарних справ Савіано Абреу в інтерв’ю Укрінформу.

«В Україні рівень допомоги пішов на спад, але не можна сказати, що підтримки було недостатньо. На початку 2023 року ми потребували 3,9 млрд дол. США. Зараз ми отримали близько 3 млрд фінансування (інтерв’ю записувалося наприкінці грудня - ред.), з них 2,5 млрд були надані в рамках звернення гуманітарних організацій по фінансову підтримку, спільного з організаціями в Україні - агенціями ООН, неурядовими, місцевими та міжнародними організаціями», - сказав він.

Абреу наголосив, що вказані обсяги фінансування його вражають, враховуючи нестійку ситуацію у світі, численні кризи та появу конкуренції за фінансування.

Читайте також: Місія ООН цьогоріч зосередиться на допомозі українцям поблизу лінії фронту

«Зрештою, підтримка України - на чудовому рівні. Ми можемо сказати, що обсяги фінансування допомоги людям, які страждають від жахів цієї війни, відповідають нашим очікуванням», - підсумував речник УКГС ООН, відзначивши, що частина коштів також була розрахована на підтримку людей на окупованих Росією територіях.

Як повідомляв Укрінформ, за даними Організації Об’єднаних Націй, цього року гуманітарної допомоги потребуватимуть понад 14,6 млн людей в Україні, що становить 40% населення.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-