В енергокомпаніях перевірять правомірність бронювання працівників

В енергокомпаніях перевірять правомірність бронювання працівників

Укрінформ
Через виявлене зловживання Міністерство енергетики доручило енергетичним компаніям перевірити правомірність надання броні військовозобов'язаним працівникам.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба міністерства.

"Міністерство енергетики України видало доручення про необхідність проведення перевірок надання броні (тимчасової відстрочки від мобілізації) працівникам енергетичних компаній. Причиною такого рішення став виявлений факт зловживання своїми службовими повноваженнями колишнім радником міністра енергетики", - йдеться у повідомленні.

Так, керівництво АТ "Українські розподільні мережі" виявило, що у квітні 2023 року Черкасиобленерго прийняло на роботу на посаду заступника начальника центральної служби приладів обліку та метрології колишнього радника міністра енергетики.

Згодом цей працівник ініціював видання наказу про запровадження дистанційної роботи. У результаті з квітня по грудень працівник не виконував своїх обов'язків, хоча отримував зарплату, а також отримав тимчасову відстрочку від мобілізації, яка надається працівникам критично важливих для функціонування держави компаній та підприємств.

Зазначається, що АТ "Українські розподільні мережі" спрямувало звернення до прокуратури після виявленого зловживання.

Читайте також: Уряд готує зміни умов бронювання працівників - ЄБА

Міненерго наголошує, що цей інцидент не характеризує всіх енергетиків країни, чимало з яких зараз боронять державу в лавах ЗСУ, а інші тримають цілодобово виконують свою надскладну роботу. Однак для запобігання маніпуляціям, зловживанням та для об’єктивної перевірки фактів видачі бронювань, міністерство доручило всім енергетичним компаніям країни провести перевірки бронювання.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів готує оновлену процедуру бронювання працівників, яка увійде до пакетних змін щодо мобілізації в Україні.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-