Міненерго

06 листопада 2019

04 листопада 2019

Новим заступником міністра енергетики став менеджер ЄБРР

Колишній асоційований директор департаменту енергоефективності та зміни клімату Європейського банку реконструкції та розвитку Сергій Масліченко отримав посаду заступника міністра енергетики та захисту довкілля.

01 листопада 2019

ЄБРР чекає на офіційне рішення про повернення ДІЯРУ у підпорядкування уряду

Представники Європейському банку реконструкції та розвитку висловили занепокоєння тим, що рішення про передачу Державної інспекції ядерного регулювання під координацію уряду, ухвалене 23 жовтня, ще не опублікували.

25 жовтня 2019

Підпорядкування ДАЗВ Міненерго неправомірне - звернення експертів до Кабміну

ГО «Українське ядерне товариство» звертає увагу прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та міністра екоенергетики України Олексія Оржеля на те, що підпорядкування Державного агентства України з управління зоною відчуження до Міністерства енергетики та захисту довкілля заборонено законодавством.

24 жовтня 2019

23 жовтня 2019

Україна може втратити допомогу по Чорнобилю через передачу Держатому Міненерго

Міжнародні партнери та донори можуть відмовитися надавати технічну допомогу з реалізації чорнобильських проєктів через передачу Державної інспекції з атомного регулювання (ДІЯРУ) у підпорядкування міністру енергетики та захисту довкілля Олексієві Оржелю.

18 жовтня 2019

16 жовтня 2019

Міненерго розширює співпрацю з міжнародними фінустановами

У Міністерстві енергетики та захисту довкілля України готують інвестиційні проєкти в енергетичній сфері, до реалізації яких планують залучати міжнародні фінансові установи, зокрема Європейський інвестиційний банк (ЄІБ).

02 жовтня 2019

27 вересня 2019

Міненерго розробить нову стратегію видобутку газу до 2025 року

Міністерство енергетики та вугільної промисловості, що знаходиться в процесі трансформації в Міністерство енергетики і захисту навколишнього середовища, готове взятися за розробку нової стратегії видобутку газу до 2025 року.

13 вересня 2019

Міненерго пропонує Світовому банку кредитувати переробку відходів

Міністерство енергетики та захисту довкілля обговорило зі Світовим банком можливість розширення портфеля інвестиційних проектів та відкриття напрямів для інвестування у переробку твердих побутових відходів.

02 вересня 2019

29 серпня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-