Житло отримають ще 247 ветеранів та членів їх сімей

Житло отримають ще 247 ветеранів та членів їх сімей

Укрінформ
Наприкінці 2023-го року Міністерству у справах ветеранів вдалося додатково задовольнити критичні потреби в житлі ще 247 ветеранів та членів їх сімей.

Про це повідомляє пресслужба Мінветеранів, передає Укрінформ.

“Завдяки плідній співпраці Мінветеранів з Мінфіном та Урядом у максимально короткий строк забезпечено виплату коштів на придбання житла для ще 247 одержувачів з числа ветеранів війни і членів їх сімей. Це додатково до тих 5,5 млрд грн субвенцій, що ми вже спрямували у поточному році. Загалом, у 2023 році забезпечено виплату більше ніж 2 600 особам на поточні рахунки, з них 800 осіб уже придбали житло”, – цитує пресслужба міністра у справах ветеранів Юлію Лапутіну.

Читайте також: Столична влада підтримає учасників бойових дій у відкритті та розвитку бізнесу

Відтак, за чотирма програмами Мінветеранів компенсацію за житло передбачено: особам з інвалідністю І-ІІ групи внаслідок АТО/ООС/заходи оборони та членам сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць; внутрішньо переміщеним особам з числа учасників бойових дій та осіб з інвалідністю ІІІ групи внаслідок АТО/ООС до 01.06.2018; особам з інвалідністю І-ІІ групи з числа учасників бойових дій на території інших держав та членам сімей загиблих; особам з інвалідністю І-ІІ групи внаслідок участі в Революції Гідності та членам сімей загиблих.

Як повідомлялося, у Державному бюджеті на 2024 рік на забезпечення житлом ветеранів війни, членів родин загиблих захисників і захисниць закладено майже 5,75 мільярда гривень.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-