Столична влада підтримає учасників бойових дій у відкритті та розвитку бізнесу

Столична влада підтримає учасників бойових дій у відкритті та розвитку бізнесу

Фото
Укрінформ
Департамент промисловості та розвитку підприємництва КМДА, АТ “Державний ощадний банк України” та Асоціація франчайзингу України підписали меморандум про фінансову підтримку учасників бойових дій і членів їхніх сімей у відкритті й розвитку бізнесу.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє КМДА.

За словами директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Володимира Костікова, підтримка учасників бойових дій і членів їхніх сімей є невід’ємною частиною соціально важливих заходів, які запроваджує місто. «Це ще одне підтвердження того, що ми цінуємо подвиг наших захисників та готові робити все від нас залежне для їхньої адаптації в соціально-економічному житті столиці», - зазначив він.

«Ми розуміємо, що одним з важливих питань є фінансування відкриття та розвитку бізнесу, тому й акцентували саме на розширенні можливостей доступу суб’єктів мікро-, малого та середнього підприємництва до кредитних і грантових ресурсів», – зауважив Костіков.

Згідно з меморандумом співпраця між сторонами передбачена за наступними напрямами: розробка і впровадження нових фінансових інструментів для відкриття та розвитку власного бізнесу, зокрема на умовах франчайзингу, киянам-учасникам бойових дій, людям з інвалідністю внаслідок війни та членам їхніх сімей; залучення міжнародних організацій до кредитування; стимулювання киян-учасників бойових дій, людей з інвалідністю внаслідок війни та членів їхніх сімей відкривати та розвивати власний бізнес шляхом фінансової підтримки, підготовки бізнес-планів та технічно-економічних обґрунтувань; компенсація відсотків щодо кредитів тощо.

Читайте також: У Львові затвердили комплексну програму допомоги ветеранам і їхнім родинам

Як повідомляв Укрінформ, у Києві на базі Національного університету фізичного виховання і спорту відкрили Центр ветеранського розвитку.

Фото: kyivcity.gov.ua

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-