Герої України та кавалери орденів із 1 січня отримуватимуть щомісячні грошові виплати

Герої України та кавалери орденів із 1 січня отримуватимуть щомісячні грошові виплати

Укрінформ
З 1 січня 2023 року набрав чинності Закон України, що встановлює щомісячні виплати грошової допомоги людям, яким присвоєно звання Героя України з врученням ордена «Золота Зірка», лицарям ордена «Богдана Хмельницького» та кавалерам ордена «За мужність».

Про це в Телеграмі повідомляє Міністерство оборони України, передає Укрінформ.

Як зазначається, запроваджується щомісячна виплата грошової допомоги:

- в розмірі трьох мінімальних заробітних плат, встановлених на 1 січня календарного року, — особам, яким присвоєно звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка» (сьогодні це 20 100 грн);

- у розмірі двох мінімальних заробітних плат — лицарям ордена «Богдана Хмельницького» трьох ступенів (13 400 грн);

- у розмірі однієї мінімальної заробітної плати — кавалерам ордена «За мужність» трьох ступенів (повні кавалери) (6 700 грн).

Читайте також: Уряд у 2023 році проведе індексацію пенсій

Окрім того, встановлюється щомісячна виплата грошової допомоги в розмірах від трьох до однієї (у розрахунку на місяць на сім’ю) мінімальної заробітної плати членам сімей померлих або нагороджених посмертно осіб, яким присвоєно звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка», лицарів ордена «Богдана Хмельницького» трьох ступенів (повні лицарі) та кавалерів ордена «За мужність» трьох ступенів (повні кавалери).

Як повідомляв Укрінформ, міністр оборони Олексій Резніков доручив кадровим органам ЗСУ провести усі необхідні виплати захисникам, звільненим з полону, з метою забезпечення належного соціального захисту.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-