У МКІП закликають долучатися до інтернет-військ, щоб Україна залишалася у світовому інформаційному полі

У МКІП закликають долучатися до інтернет-військ, щоб Україна залишалася у світовому інформаційному полі

Укрінформ
У Міністерстві культури та інформаційної політики просять доєднуватися до інтернет-військ, щоб Україна максимально залишалася у світовому інформаційному полі.

Про це сказала заступниця міністра культури та інформаційної політики Анастасія Бондар на брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

“У перші тижні повномасштабного наступу світові ЗМІ випускали більше 500 тисяч статтей на тему України. На сьогодні ми маємо вже 112-ий день і розуміємо, що увага ЗМІ поступово дуже сильно зменшується. Тож наше завдання зробити так, щоб Україна максимально залишалася у світовому інформаційному полі. І в досягненні цієї мети дуже допомагають учасники інтернет-військ України. Вони з перших днів роблять усе можливе для того, щоб наближати нашу перемогу”, - заявила Бондар.

Вона розповіла, що волонтери інтернет-військ щодня боронять інформаційний фронт в усіх соціальних мережах, звертаються до урядів та інфлюенсерів, розкривають фейки, просять зброю у міжнародних партнерів, ініціюють петиції, спонукають уряди вводити ембарго на російську нафту та багато іншого.

Читайте також: Президент закликає ЗМІ поширювати інформацію про Україну, щоб про війну не забували

“Тож прошу всіх, хто ще не доєднався: будь-яка кількість часу, яку ви можете приділити соціальній мережі для того, щоб виконати найпростіше завдання - як то звернення до будь-якої міжнародної організації, допоможе нашій країні у інформаційном спротиві”, - сказала Бондар.

Також вона повідомила, що серед міжнародних журналістів популярна платформа “Моя війна”, на якій люди діляться своїми переживаннями та емоціями про війну.

“У кожного з нас є, звичайно, своя історія. Хтось прокинувся від вибухів, хтось був змушений вже переїжджати зі свого дому не вперше. І ми розуміємо, що як і вісім років тому, деякі люди вимушені цього року були вже вдруге покинути свої домівки. Тому наразі на порталі ми маємо більше 5 мільйонів переглядів. І особливо цей ресурс популярний серед міжнародних журналістів . Ми надали можливість перекладу всіх історій на більшя як 70 іноземних мов. Тож заохочую і колег журналістів також популяризувати ці історії, тому що це дуже гарна ініціатива для того, щоб розповісти світу, як це відбувалося”, - сказала урядовець.

Як повідомлялося, у березні Міністерство культури та інформаційної політики, Асоціація інноваційної та цифрової освіти і компанія Totonis запустили міжнародну платформу #МояВійна.

Читайте також: На платформі #МояВійна вже зібрали 2,7 тисячі історій українців про агресію рф

З її допомогою кожен українець, як свідок жорстокої війни російської федерації проти України, може описати свою історію, викласти реальні факти та особисті переживання.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-