З України виїхали вже понад 4,5 мільйона біженців - ООН

З України виїхали вже понад 4,5 мільйона біженців - ООН

Укрінформ
Кількість біженців, які виїхали з України з початку російського вторгнення, станом на 9 квітня, перевищило 4,5 мільйона осіб. 

Такі дані наводить Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ), передає Укрінформ.

Зазначається, що з 24 лютого за кордон виїхали вже 4 503 954 особи.

Більшість із них поїхала до Польщі — майже 2,6 млн людей. До Румунії виїхали понад 686 тис. осіб, до Угорщини — 419 тис., до Молдови — майже 411 тис., до росії — 404 тис., до Словаччини — 314 тис. і до білорусі — 19 тис. осіб.

У своєму звіті УВКБ пише, що понад 7,1 млн громадян України вважаються внутрішньо переміщеними особами, тобто залишилися в країні, але були змушені виїхати з власного будинку.

Читайте також: Уряд утворив робочу групу для захисту переселенців за кордоном

Як повідомляв Укрінформ, В Україні створили сайт, який допоможе швидко та зручно отримати інформацію для захисту українських жінок і дітей від торгівців людьми.

Тут є поради, що робити і куди звертатися, якщо людина потрапила у ситуацію торгівлі людьми або є свідком такої ситуації після перетину кордону (відсутність документів, що посвідчують її особу, не є перешкодою для звернення до місцевих екстрених служб, неурядових організацій або посольства України у країні, де вона в той момент перебуває).

Також на сайті є контактні дані, за якими можна звернутись до офіційних структур або спеціалізованих і перевірених громадських організацій з 28 країн, включаючи Україну.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-