Цьогоріч запустять мобільний застосунок «еВетеран»

Цьогоріч запустять мобільний застосунок «еВетеран»

Ексклюзив
Укрінформ
Упродовж 2022 року має відбутися повноцінний запуск мобільних застосунків “еВетеран”.

Про це Укрінформу повідомили у Міністерстві у справах ветеранів у відповідь на інформацій запит.

"Планується, що повноцінний запуск нативних мобільних застосунків “еВетеран” відбудеться протягом 2022 року після врегулювання організаційних питань з боку Донора", - йдеться у відповіді.

У Мінветеранів зазначають, що розробка мобільних застосунків здійснюється в межах проєкту “Підтримка ЄС для сходу України - відновлення, зміцнення миру та урядування” за підтримки Програми ООН в Україні з відновлення та розбудови миру (Донор).

Читайте також: Е-посвідчення ветеранів будуть доступні в «Дії»

Основними функціями мобільних застосунків “еВетеран” буде: надання інформації щодо отримання послуг та можливості подати запит на отримання послуг психологічної реабілітації, санаторно-курортного лікування та професійної адаптації (перепідготовки); надання інформації щодо територіальних підрозділів Мінветеранів та підрозділів з питань соціального захисту; надання інформаційної підтримки при роботі із запитами щодо отримання послуг (приймання, обробка, супровід).

Застосунки мають з'явитися на ресурсах AppStore і PlayMarket.

Як повідомлялося, в Міністерстві у справах ветеранів працюють над створенням онлайн-платформи, яка допомагатиме ветеранам розвивати свій бізнес.

Читайте також: В освітньому серіалі для ветеранів про пошук роботи знялися учасники бойових дій

У липні Мінветеранів презентувало бренд «Створено Захисниками», який просуватиме сувенірну та харчову продукцію, вироблену ветеранами.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-