Міносвіти рекомендує перевести учнів і студентів на дистанційне навчання

Міносвіти рекомендує перевести учнів і студентів на дистанційне навчання

Укрінформ
Міністерство освіти і науки України надіслало керівникам закладів освіти листи з рекомендацією перевести учнів та студентів на дистанційне навчання.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє МОН.

"У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в конкретних регіонах, врахувавши консультації з Міністерством охорони здоров’я, МОН рекомендує: організувати освітній процес у закладах загальної середньої освіти для учнів 5-11 класів із використанням технологій дистанційного навчання щонайменше протягом двох тижнів", - ідеться у повідомленні.

У закладах професійної (професійно-технічної) освіти міністерство радить організувати перехід на навчання за дистанційною або змішаною формою з внесенням відповідних змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять.

У закладах фахової передвищої, вищої освіти усіх форм власності та сфер управління МОН рекомендає запровадити дистанційне навчання від 27 січня до 25 лютого.

Читайте також: МОЗ радить робити тест на коронавірус за будь-яких ознак застуди

"Незалежно від епідемічної ситуації, відвідування закладів освіти здобувачами дошкільної освіти, учнями спеціальних закладів освіти та 1-4 класів ЗЗСО дозволяється", - зауважили в МОН.

У листах зазначено, що необхідно провести додаткову роз’яснювальну роботу з колективами щодо організації освітнього процесу в умовах карантину, а також поінформувати працівників і здобувачів освіти про заходи, спрямовані на запобігання поширенню COVID-19, заборону перебування у закладі освіти сторонніх осіб.

Читайте також: В Україні одна за одною «червоніють» зони

Вищі військові навчальні заклади (заклади вищої освіти із специфічними умовами навчання), військові навчальні підрозділи ЗВО, військові коледжі сержантського складу, фахові коледжі зі специфічними умовами навчання організовують освітній процес відповідно до рішень державних органів, у сфері управління яких перебувають.

Як повідомляв Укрінформ, станом на 26 січня на червоному рівні епіднебезпеки перебуває Івано-Франківська область, на помаранчевому - 13 областей, решта областей та столиця - на жовтому рівні епіднебезпеки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-