Україна на місяць дозволить транзит для автомобілів із придністровськими номерами

Україна на місяць дозволить транзит для автомобілів із придністровськими номерами

Укрінформ
Автомобілям з придністровськими номерами від 24 січня й упродовж місяця буде дозволено в’їзд в Україну для транзиту в Молдову.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба, передає Укрінформ.

Як зазначається, Кабінет Міністрів доручив ДПСУ здійснювати пропуск на в’їзд в Україну транспортних засобів з номерними реєстраційними знаками невизнаної "Придністровської молдовської республіки" з інших країн (окрім Республіки Молдова) виключно з метою їх транзитного проїзду до Молдови з 24 січня по 24 лютого, а також дозволив виїзд цих автомобілів з території України до Молдови з 24 січня по 1 квітня.

"Тож, якщо ваш транспортний засіб з номерними знаками невизнаної Придністровської Молдавської Республіки наразі перебуває, для прикладу, у Білорусі, упродовж місяця з наступного понеділка – 24 січня 2022 року - ви можете в’їхати на цьому авто в Україну для транзиту в Молдову. А якщо подібне авто вже перебуває на території України, то виїхати за межі нашої держави лише в Республіку Молдова ви зможете з 24 січня до 1 квітня поточного року включно", - пояснили в ДПСУ.

Читайте також: Колючий дріт та вертолітні майданчики: Україна посилює кордон з Білоруссю

У прикордонному відомстві наголосили, що заборона на в’їзд таких автомобілів із Молдови та виїзд до інших, окрім Молдови, країн, а також дозвіл на допуск до міжнародного руху транспортних засобів Республіки Молдова з так званими нейтральними номерами та стікером MD, залишається незмінною.

Як повідомлялося, Україна з 1 вересня 2021 року заборонила в'їзд на автомобілях із Придністров'я, які не мають номерних знаків узгодженого чи нейтрального зразка.

Фото: ДПСУ

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-