Транзит

26 вересня 2023

24 вересня 2023


Польща допоможе Україні наростити транзит зерна, готуються спеціальні коридори - Дуда

Рішення польського уряду про заборону імпорту українського збіжжя на польський ринок слушне, але потрібно збільшувати транзит українського зерна на ринки третіх країн через територію РП.

19 вересня 2023

16 вересня 2023

13 вересня 2023

05 вересня 2023

31 серпня 2023


Єврокомісар пропонує надати Україні субсидії, щоб вирішити проблему зернового експорту

Єврокомісар з питань сільського господарства Януш Войцеховський наполягає на продовженні заборони на експорт українського зерна до п’яти сусідніх з Україною країн ЄС до кінця року, натомість пропонує надати їй субсидії для більш ефективного транзиту сільськогосподарських товарів до портів Балтії.

24 серпня 2023

14 серпня 2023

11 серпня 2023

09 серпня 2023


Транзит українського зерна через Литву варто зробити довгостроковим - прем'єрка Шимоніте

Прем'єрка Литви Інгріда Шимоніте заявила, що транзит українського зерна через литовські та інші балтійські порти може стати довгостроковим і знизити геополітичні ризики для України, але для цього необхідні додаткові інвестиції в інфраструктуру.

28 липня 2023


Сольський обговорив із молдовським колегою транзит українського зерна за новими тарифами

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський обговорив з міністром сільського господарства та харчової промисловості Республіки Молдова Володимиром Боля питання транзиту української аграрної продукції за новими тарифами.

21 липня 2023


Українська сторона «не до кінця правильно» розуміє наміри Польщі, транзит зерна триватиме - Моравецький

Українська сторона "не до кінця правильно" розуміє наміри Польщі: транзит українського зерна територією РП триватиме, але країна не допустить дестабілізації власного ринку.

19 липня 2023


П’ять країн ЄС хочуть продовжити заборону на імпорт української агропродукції

П’ять країн ЄС (Польща, Угорщина, Словаччина, Румунія, Болгарія) наполягають на продовженні до кінця року ембарго на ввезення до своїх країн українського збіжжя, при цьому залишаючись відкритими на транзит українських зернових.

14 липня 2023

03 липня 2023

30 червня 2023

28 червня 2023


Литва розширила заборону на експорт товарів подвійного призначення

Литва додала понад пів сотні позицій і підпозицій до Національного переліку контрольованих товарів подвійного використання, які експортуються транзитом через територію Литви, насправді ж можуть використовуватися Росією при веденні бойових дій в Україні.

15 червня 2023


Сольський обговорив з аграрним міністром Молдови умови транзиту української агропродукції

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський обговорив з міністром сільського господарства та харчової промисловості Республіки Молдова Володимиром Боля умови транзиту української агропродукції.

09 червня 2023

25 травня 2023


Азербайджан надасть українським автоперевізникам 3000 дозволів для транзиту

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України погодило із міністерством цифрового розвитку та транспорту Азербайджану видачу українським вантажним автоперевізникам 3000 дозволів на транзитні перевезення.


Литва посилить контроль потоків підсанкційних товарів

Литовська митниця з 5 червня посилить контроль за товарами, на які поширюються експортні заборони й обмеження та які експортуються до третіх країн через територію Російської Федерації та/або Білорусі або перевозяться транзитом через ці країни.

24 травня 2023


Сольський обговорив із іспанським міністром експорт української агропродукції

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський обговорив з міністром сільського господарства, рибальства та продовольства Королівства Іспанії Луїсом Планасом Пучадесом питання експорту української аграрної продукції в Європу.

21 травня 2023

16 травня 2023

04 травня 2023


ЄС обговорює механізм санкцій проти країн, які надають росії торгові канали – Bloomberg

Європейський Союз обговорює новий механізм санкцій проти третіх країн, які недостатньо запобігають ухиленню росії від санкцій, особливо стосовно торгівлі ключовими товарами чи технологіями.


Сольський обговорив з польським колегою транзит української агропродукції

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський обговорив в онлайн-режимі з польським колегою, міністром сільського господарства і розвитку села Робертом Телусом питання транзиту українських товарів через територію Польщі.

03 травня 2023

26 квітня 2023

24 квітня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-