Керівниця проєкту «Фільтр» розповіла про завдання клубів із медіаграмотності

Керівниця проєкту «Фільтр» розповіла про завдання клубів із медіаграмотності

Укрінформ
Клуби медіаграмотності у межах Національного проєкту "Фільтр" вже створені у п'яти містах України.

Про це в інтерв'ю Укрінформу повідомила керівниця Національного проєкту з медіаграмотності “Фільтр” Валерія Ковтун.

Медіаклуби - це "новий формат, який заміняє тренінги на розмови про життя в контексті медіаграмотності. У Скандинавії дуже популярні ці клуби по інтересах, де люди соціалізуються, приходять, щоб дізнатися, як у кого справи, і поговорити про тему, яка всім цікава. Власне, клуби з медіаграмотності – це осередки, де люди збираються поговорити про те, як і чим живе їхнє місто, які є потреби в міста у контексті тих десяти навичок з медіаграмотності, які ми їм презентували під час попереднього тренінгу в Києві", - зазначила Ковтун.

За її словами, вже створені п'ять клубів у Ромнах, Запоріжжі, Краматорську, Черкасах та Вінниці. Їх запустили за підтримки ГО "Інтерньюз-Україна" та Координатора проєктів ОБСЄ в Україні. Кожен із таких осередків медіаграмотності згуртував навколо себе до 40 учасників.

Як повідомила Ковтун, у клубах учасники проєкту намагаються наближати питання медіаграмотності до потреб людей.

"Ми кажемо, що медіаграмотність – це і про ваш дохід, і про те, як допомогти вашій дитині зробити правильний вибір і критично оцінити свої шанси на вступ у виш і на майбутню професію, як захистити себе від неправильних вчинків", - підкреслила Ковтун.

За її словами, проєкт "Фільтр" зараз працює над тим, щоб розширити клуби, дати більше мотивації наявним лідерам та, можливо, зробити навчальні поїздки в інші країни.

Як повідомляв Укрінформ, у серпні Міністерство культури та інформаційної політики презентувало Національний проєкт з медіаграмотності “Фільтр”, ключовою місією якого визначено об’єднання зусиль держави, громадських організацій та медіаспільноти задля підвищення рівня медіаграмотності та критичного мислення українців.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-