Зеленський подає до Ради законопроєкт про економічний паспорт українця

Зеленський подає до Ради законопроєкт про економічний паспорт українця

Укрінформ
Президент Володимир Зеленський подасть до Верховної Ради законопроєкт про економічний паспорт українця до 10 грудня.

Про це він заявив під час звернення із посланням до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України, передає кореспондент Укрінформу.

"Я хочу подякувати Верховній Раді України – вчора ми проголосували дуже важливий податковий закон №5600, який збільшує рентну плату за використання природних ресурсів. Ми спрямуємо ці кошти на наших дітей. Тому до 10 грудня вперше за всю історію я вношу законопроєкт про економічний паспорт українця", - сказав Зеленський.

Він зазначив, що відповідно до цього законопроєкту, плата за використання надр накопичуватиметься на персональних рахунках дітей громадян України.

"По досягненні повноліття наші діти зможуть використати ці накопичення для здобуття освіти в Україні чи купівлі власного житла в Україні. Завдяки цим двом законам нарешті наші олігархи стануть справжніми інвесторами в майбутнє наших дітей, я їх вітаю. І це теж буде вперше за роки нашої незалежності", - наголосив Президент.

Як повідомлялося, Верховна Рада 30 листопада проголосувала у другому читанні та в цілому за внесення змін до Податкового кодексу задля забезпечення збалансованості бюджетних надходжень.

Законопроєкт містить також порядок обрахування рентної плати за видобуток руд, визначає особливості оподаткування тютюнових виробів і порядок оподаткування операцій з металобрухтом і макулатурою.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-