Подати заявку для участі у Всеукраїнському мовному марафоні можна буде з 18 жовтня

Подати заявку для участі у Всеукраїнському мовному марафоні можна буде з 18 жовтня

Укрінформ
18 жовтня розпочнеться прийом заявок до ІІ Всеукраїнського відкритого марафону з української мови, який розпочнеться у листопаді. 

Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сайті Міністерства освіти й науки України.

Як зазначається, метою змагання є розвиток в учнівської та студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення української мови. Завдання марафону розроблені творчою групою вчителів та викладачів української мови на чолі з Олександром Авраменком, доцентом Київського університету імені Бориса Грінченка.

Взяти участь можуть учні 3-11 класів закладів загальної середньої освіти, закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студенти закладів фахової передвищої та вищої освіти. Для участі необхідно подати заявку та зареєструватися на платформі HUMAN з 18 до 31 жовтня 2021 року.

Читайте також: Розпочав роботу національний онлайн-проєкт із тестування та вивчення української мови

Марафон відбудеться в чотири етапи. Учасники які пройдуть всі етапи, отримають сертифікати, а ті з них, що наберуть найбільшу кількість балів – дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів.

Перший Всеукраїнський відкритий марафон з української мови було проведено дистанційно в лютому 2021 року. Захід дав можливість учням і студентам взяти участь в інтелектуальному змаганні, а також підтвердити свої знання української мови в умовах карантину. Для участі в марафоні зареєструвалося понад 40 тис. учнів і студентів, 838 з яких отримали дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-