Ініціатива з висадки мільярда дерев за три роки цілком реальна - Держлісагентство

Ініціатива з висадки мільярда дерев за три роки цілком реальна - Держлісагентство

Укрінформ
Проєкт "Велике лісове будівництво" в Україні, в межах якого планується за три роки висадити мільярд дерев, є складним, але абсолютно реальним.

Таку думку висловив голова Державного агентства лісових ресурсів Юрій Болоховець в ефірі телеканалі "Україна 24", передає Укрінформ.

"Ця ініціатива складна, але вона абсолютно реальна. В Україні є 10 млн гектарів лісів. Держлісагентство працює на 7,6 млн гектарів лісів. Решта - це інші користувачі: комунальні, військові, наукові. Лише Держлісагентство висаджує за рік 200 млн нових дерев. Якщо до цієї акції долучаться всі інші користувачі і просто кожен свідомий громадянин, я вважаю, що це абсолютно під силу", - заявив Болоховець.

Читайте також: У жовтні стартує програма «Зелена країна» – висадять мільярд дерев

За його словами, "ті критичні та негативні зміни клімату, які ми сьогодні вже відчуваємо – пилові бурі, розширення пустель, найбільша розорюваність земель в Україні серед країн Європи – це потрібно зупиняти не лише президенту і лісникам, це стосується безпосередньо кожного, хто планує жити та створювати умови для майбутніх поколінь".

Читайте також: Абрамовський назвав реальними плани висадити мільярд дерев за три роки

Як повідомлялося, в Україні мають намір відновлювати ліси. Кампанія з Великого лісового будівництва розпочнеться у жовтні. За три роки планують висадити в Україні понад 1 млрд дерев, а за наступні 10 – створити 1 млн гектарів нових лісів. Для цього, за розрахунками Держлісагентства, необхідно близько 6 млрд грн. Висаджувати дерева будуть, зокрема, на згарищах та інших не вкритих лісом ділянках.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-