Уряд вніс зміни до положення про порядок видачі посвідчень ветеранів війни

Уряд вніс зміни до положення про порядок видачі посвідчень ветеранів війни

Укрінформ
На засіданні Кабінету Міністрів був прийнятий проєкт постанови «Про внесення змін до пункту 4 Положення про порядок видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранів війни».

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Мінветеранів.

"Відтепер, за ініціативи Міністерства у справах ветеранів України, посвідчення «Член сім’ї загиблого» буде видаватися дітям загиблого (померлого) ветерана при досягненні ними 14-річного віку", - зазначається у повідомленні.

Окрім цього, до Положення внесені зміни в частині використання необхідної інформації з Єдиного державного реєстру ветеранів війни для перевірки відомостей про членів сімей загиблих (померлих) ветеранів.

«На сьогодні органи соціального захисту позбавлені можливості ефективно здійснювати верифікацію достовірності інформації, поданої особами, на яких поширюється чинність Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Впровадження такої верифікації сприятиме удосконаленню підходу до соціального захисту цих осіб та оптимізації бюджетних видатків», – зазначила міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна.

Читайте також: В Україні планують створити окремий напрям спорту для ветеранів війни

Також очільниця Мінветеранів пояснила, що кожен громадянин України, який досяг чотирнадцятирічного віку вже має неповну цивільну дієздатність, тож виникає необхідність видавати дітям загиблих (померлих) ветеранів посвідчення «Член сім`ї загиблих» саме з 14 років.

Дана постанова була погоджена спільно із Міністерством цифрової політики, Міністерством економіки, Міністерством фінансів, Міністерством соціальної політики та Міністерством юстиції. Внесення змін позитивно вплине на інтереси членів сімей загиблих ветеранів, гарантія захисту яких – один із пріоритетів держави.

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт №5526 "Про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" щодо спорту ветеранів України".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-