В Україні збільшать президентські стипендії переможцям конкурсів Яцика і Шевченка

В Україні збільшать президентські стипендії переможцям конкурсів Яцика і Шевченка

Укрінформ
Стипендії Президента України переможцям Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка будуть збільшені.

Як передає Укрінформ, про це міністр написав у Телеграмі.

Шкарлет зауважив, що із 1 січня 2022 року академічні та іменні стипендії здобувачів вищої та фахової передвищої освіти зростуть. Відповідне рішення у середу, 1 вересня, ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів України.

Читайте також: Стипендії імені Лук’яненка за серпень отримали троє бранців Кремля

«Востаннє збільшення розмірів академічних стипендій мало місце у 2017 році. Я дякую колегам за підтримку ініціативи МОН та розуміння того, наскільки важливо підтримувати талановиту українську молодь», - заявив міністр.

За його словами, академічні стипендії здобувачів вищої та фахової передвищої освіти зростуть у понад 1,5 раза, професійної (професійно-технічної) освіти - у понад 2,5 раза.

Читайте також: Уряд погодив призначення стипендій видатним діячам освіти

«Це важливий крок назустріч студентам, який має ще більше мотивувати їх вчитися і досягати науково-освітніх вершин», - зауважив Шкарлет.

Він додав, розміри стипендій Президента України переможцям Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка також буде збільшено.

Як повідомляв Укрінформ, 1 вересня під час засідання уряду Прем'єр-міністр Денис Шмигаль сказав, що Кабінет Міністрів збільшить стипендії для учнів профосвіти, студентів фахової передвищої та вищої освіти.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-