Кабмін змінив правила в’їзду іноземців в Україну

Кабмін змінив правила в’їзду іноземців в Україну

Укрінформ
Кабінет Міністрів дозволив іноземцям та особам без громадянства, які мають COVID-сертифікат про вакцинацію однією або кількома дозами схвалених ВООЗ вакцин, або одужали від COVID-19, не проходити самоізоляцію після перетину державного кордону України.

Як передає Укрінформ, відповідне рішення ухвалили на засіданні уряду 18 серпня.

Згідно з порівняльною таблицею до проєкту постанови, перетин державного кордону України можливий у випадку пред’явлення іноземного COVID-сертифікату, що підтверджує вакцинацію від коронавірусу однією або кількома дозами вакцин, дозволених ВООЗ.

Йдеться не лише про іноземців, а й про осіб без громадянства. Як і раніше, вони також можуть в’їхати до України за умови негативного результату ПЛР-тестування на COVID-19 або ж негативного результату експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу.

Читайте також: Для іноземних паломників оновили правила в’їзду – роз’яснення МОЗ

Як повідомляв Укрінформ, з 5 серпня, згідно з постановою Кабміну, змінилися правила перетину кордону та контрольних пунктів в’їзду-виїзду.

Зокрема, іноземцям, за винятком окремих категорій, як і раніше під час в’їзду в Україну потрібно мати поліс (свідоцтво, сертифікат) страхування від COVID-19, що діє на весь термін перебування в Україні, негативний результат ПЛР чи експрес-тестування на COVID-19, яке проведене не більш як за 72 години до перетину державного кордону. Також від іноземців для уникнення самоізоляції вимагався документ, який підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-