Україна увійде у режим paperless через три місяці - Шмигаль

Україна увійде у режим paperless через три місяці - Шмигаль

Укрінформ
Україна через три місяці перейде в режим "без паперів", коли жоден державний орган не зможе вимагати паперових документів та довідок, оскільки вся необхідна інформація буде доступна в електронних реєстрах.

Як передає Укрінформ, про це повідомив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль у Фейсбуці.

"Україна перейде в режим «без паперів» через три місяці. Цього тижня Президент Володимир Зеленський підписав закон про переведення всіх публічних послуг в онлайн", - підкреслив Шмигаль.

Він додав, що після переходу в режим "без паперів" жоден державний орган не зможе більше вимагати паперової довідки, оскільки вся інформація міститиметься в електронних реєстрах.

Читайте також: Перехід до paperless: Мінцифри розробило платформу для державних реєстрів

Прем'єр зазначив, що завдяки режиму "без паперів" кількість е-послуг суттєво збільшиться, а корупційна складова - остаточно знищена. За словами Шмигаля, Міністерство цифрової трансформації наразі активно працює над автоматизацією послуг, щоб виключити вплив людського фактора на ухвалення рішень.

Читайте також: Цифровізація дозволяє займатися улюбленими справами, а не стояти в чергах - Федоров

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада 15 липня ухвалила закон про режим «без паперів» (paperless). Його підтримали 238 народних депутатів.

Президент Володимир Зеленський підписав цей закон 6 серпня.

Фото: КМУ

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-