За час кампанії з вакцинації Україна отримала майже 12 мільйонів доз – Ляшко

За час кампанії з вакцинації Україна отримала майже 12 мільйонів доз – Ляшко

Укрінформ
Станом на 31 липня в Україну від початку кампанії імунізації проти COVID-19 прибули 11 929 056 доз вакцин.

Як передає Укрінформ, про це повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко у Фейсбуці.

"На сьогодні в Україну від початку кампанії імунізації проти COVID-19 прибули 11 929 056 доз вакцин. А це значить що до кінця літа ми точно матимемо чим зробити обіцяні 10 млн щеплень", - написав він.

Ляшко додав, що Україна отримала: 4 137 500 доз від COVAX, 153 600 доз гуманітарної допомоги від країн ЄС та 7 637 956 доз за кошти державного бюджету.

Читайте також: Ляшко анонсував створення в Україні інноваційних COVID-препаратів

Відтак цього тижня Україна отримала 52 800 доз вакцини AstraZeneca, 430 560 доз вакцини Comirnaty від Pfizer-BioNTech, у п'ятницю 30 липня - 764 440 доз CoronaVac від Sinovac Biotech і в суботу 31 липня ще 1 500 000 доз цієї вакцини.

Міністр нагадав, що повний курс імунізації вакциною CoronaVac є підставою для перетину кордону таких країн, як Австрія, Фінляндія, Нідерланди, Іспанія, Греція, Словенія, Болгарія, Туреччина, Єгипет та деяких інших.

"Вакцини розподіляються в регіони без затримок на нацскладі, а ті, що вимагають умов ультрахолодового ланцюга, доставляються вже на наступний день після прибуття в країну. По-перше, це економить державні витрати на логістику та зберігання, по-друге - вакцини мають працювати і захищати громадян від коронавірусу", - зазначив Ляшко.

Читайте також: Україна може робити COVID-вакцинацію з трьох доз, якщо буде необхідність - Ляшко

Очільник МОЗ розповів, що в Україні вже працює понад 350 центрів масової вакцинації та відкрились майже всі підготовлені пункти щеплень. "Потрібно тільки злагоджена робота всіх адміністраторів та управлінців на місцях, а також бажання українців захиститися від коронавірусної хвороби", - наголосив він.

Як повідомляв Укрінформ, в Україні станом на 31 липня повністю завершили вакцинацію понад 2 млн громадян.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-