Сьогодні завершується прийом оригіналів документів до коледжів після 9-х класів

Сьогодні завершується прийом оригіналів документів до коледжів після 9-х класів

Укрінформ
У четвер, 29 липня, завершується прийом оригіналів документів до закладів фахової передвищої освіти - коледжів - на основі базової загальної середньої освіти, після 9-х класів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство освіти та науки.

"29 липня завершується прийом оригіналів документів на місця державного або регіонального замовлення від вступників, які отримали рекомендації до зарахування до закладів фахової передвищої освіти після 9-х класів", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Сьогодні опублікують рейтинги вступників-дев’ятикласників

Для зарахування на бюджет такі вступники мають до 12:00 29 липня подати оригінали документів до закладу освіти. Зокрема: документ, що посвідчує особу; оригінал документа державного зразка про раніше здобутий освітній рівень та додаток до нього; копію військово-облікового документа (крім випадків, передбачених законодавством); 4 кольорові фото 3х4; інші документи, що передбачені Правилами прийому конкретного закладу.

Зарахування вступників відбувається: за державним або регіональним замовленням – не пізніше 18:00 31 липня; за кошти фізичних або юридичних осіб – не пізніше 3 серпня, додаткове зарахування – не пізніше 31 серпня.

Читайте також: Вступна кампанія: Міносвіти нагадало правила для абітурієнтів з окупованих територій

Переведення на вакантні місця державного (регіонального) замовлення осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб на основі базової загальної середньої освіти (у випадках, встановлених Умовами прийому), має бути здійснено не пізніше 9 серпня.

Як повідомляв Укрінформ, оприлюднення рейтингових списків вступників до закладів фахової передвищої освіти на основі 9-х класів. відбулося 27 липня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-