Статус біженця в Польщі за пів року попросили понад 100 українців

Статус біженця в Польщі за пів року попросили понад 100 українців

Укрінформ
У першому півріччі цього року 112 громадян України попросили про статус біженця в Польщі.

Найбільше прохачів притулку в Польщі є серед громадян Білорусі, Росії та Афганістану, передає Укрінформ з посиланням на Управління з питань іноземців Польщі.

Як повідомляється, за перші шість місяців року майже 1,7 тис. іноземців подали в Польщі заяви про отримання статусу біженця. Це на 27% більше, ніж упродовж аналогічного періоду минулого року. Найбільше серед них є громадян Білорусі (667), Росії (465), Афганістану (140), України (112) і Туреччини (50).

У першому півріччі року позитивне рішення про надання міжнародного захисту в Польщі отримав 391 іноземець, що становить 39% від усіх розглянутих справ. В основному, йдеться про білорусів, серед яких 100% прохачів отримали статус міжнародного захисту (282 особи). Водночас, цей статус отримали також 89% турків (25 осіб) та 12% громадян Росії (48 осіб).

Читайте також: У Польщі працює близько 1,5 мільйона українців - Дещиця

Найбільше відмов у наданні статусу міжнародного захисту у першому півріччі цього року отримали громадяни Росії (289 осіб) та України (140 осіб).

Станом на середину року соціальну допомогу від Управління з питань іноземців Польщі отримували 3,8 тис. осіб, з яких найбільше є громадян Росії (39%), Білорусі (26%) та України (13%).

У центрах для біженців на території Польщі перебуває понад 700 осіб.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-