Відбудова України - 2024
Як жнивують українські аграрії під час війни. Що і куди експортує Україна попри війну - в інтерв'ю Укрінформ. Відновлення після мінно-вибухових травм на Прикарпатті.
20 серпня 2024
Як жнивують українські аграрії під час війни. Що і куди експортує Україна попри війну - в інтерв'ю Укрінформ. Відновлення після мінно-вибухових травм на Прикарпатті.
19 серпня 2024
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець сьогодні підписав Меморандум про співпрацю з представницею Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН) Кароліною Ліндхольм Біллінг, спрямований на захист прав людей, які постраждали від війни.
14 липня 2024
Національна ідентичність та гордість за свою країну позитивно корелюють із бажанням повернутися додому
21 червня 2024
Дослідження виявило суттєві негативні соціально-економічні наслідки російської агресії в Україні, що виходять за межі вбивств, поранень та руйнування інфраструктури
09 травня 2024
Всесвітня організація охорони здоров’я у 2023 році надала підтримку більш як 800 медичним установам в Україні.
25 грудня 2023
У Європі на сьогодні перебувають понад 4,1 мільйона українських шукачів притулку, і їх кількість збільшується.
27 жовтня 2023
Усі пункти пропуску на кордоні з Росією та Білоруссю не здійснюють пропускні операції в класичному вигляді, однак громадяни України можуть в’їхати на територію України, подолавши кордони суміжних країн - Росії та Білорусі.
29 вересня 2023
Статус біженця отримує особа, яка боїться переслідувань державою, громадянство якої вона має, і не може повертатися до своєї країни навіть на короткий строк.
24 червня 2023
Реінтеграція Криму відбуватиметься складніше, ніж інших тимчасово окупованих територій, і потребуватиме окремого підходу
24 квітня 2023
Українські громадяни, які отримали тимчасовий захист або статус біженця, відтепер можуть отримувати пенсійні виплати та грошову допомогу безпосередньо в країні перебування.
13 лютого 2023
Словацька Республіка продовжила термін дії тимчасового притулку для українців, які вимушено виїхали з України внаслідок повномасштабної російської агресії.
01 лютого 2023
У колишнього білоруського добровольця Олексія Лазарєва (позивний "Вуж") не прийняли документи на отримання посвідки на постійне проживання в Україні, а його дружині Вероніці Янович відмовили у статусі біженки.
29 грудня 2022
Усі українці, які приїхали до Канади за тимчасовою міграційною програмою, запровадженою у зв’язку з війною, зможуть за бажання отримати постійний статус у цій країні.
02 листопада 2022
Уряд Нідерландів закликає українців, які тікали від війни, якнайшвидше отримати спеціальну позначку в паспорті або О-документ.
14 травня 2022
Українці, які змушені тікати від війни за кордон, мають розуміти різницю між статусами «біженець» і «тимчасовий захист» та хто саме їх може отримати.
08 травня 2022
У складні часи, коли російська агресія проти України підірвала всю систему європейської та світової безпеки, відносини між Україною і Польщею набувають особливого значення, а щира допомога польського народу українцям відкривають нову сторінку у спільній історії двох країн.
20 квітня 2022
Більшість українок та українців, які через збройну агресію росії змушені були виїхати за кордон, хочуть якомога швидше повернутися додому.
06 квітня 2022
Українсько-словацький кордон наразі перетнули 267 тисяч українців, заявку на проживання протягом року заповнили вже 56,8 тисячі чоловік, однак за отриманням статусу біженця звернулося лише 142 людини.
21 березня 2022
Європейська комісія оприлюднила пропозицію для всіх країн-членів ЄС скористатися можливостями так званого Інструменту ЄС з технічної підтримки (TSI) для надання допомоги та інтеграції біженців з України та для поступового позбавлення залежності від російських енергоносіїв.
17 березня 2022
Офіс Омбудсмана підготував роз’яснення щодо тимчасового захисту та отримання статусу біженця.
реклама