Кабмін спростив видачу водійських прав та реєстрацію авто для переселенців

Кабмін спростив видачу водійських прав та реєстрацію авто для переселенців

Укрінформ
Кабінет Міністрів спростив для переселенців механізми отримання водійських прав та реєстрації транспортних засобів.

Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, передає Укрінформ.

Як зазначається, уряд на засіданні 2 червня вніс зміни до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами та Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів.

Читайте також: Змінити водійські права та місце реєстрації відтепер можна у «Дії»

Передбачається, що громадянам з числа внутрішньо переміщених осіб, у яких у паспорті відсутні відомості про зареєстроване місце проживання, надано можливість отримувати посвідчення водія та допуск до керування транспортними засобами, а також здійснювати державну реєстрацію (перереєстрацію) та зняття з обліку транспортних засобів.

"Враховуючи те, що наразі зареєструвати місце проживання на тимчасово окупованих територіях України неможливо, зазначені зміни дозволять отримати вказані послуги, просто користуючись довідкою ВПО", - зазначили у Мінреінтеграції.

Читайте також: В Україні на обліку - понад 1,4 мільйона переселенців

У відомстві нагадали, що згідно з попередніми рішеннями Кабміну, у разі втрати реєстраційного документа на транспортний засіб або непридатності його для подальшого користування власник або особа, що експлуатує транспортний засіб на законних підставах, або їх уповноважені представники можуть здійснити одноразовий виїзд на цьому транспортному засобі з тимчасово окупованої території на підставі копії реєстраційної картки, яка підтверджує його державну реєстрацію на території України. Цю копію громадяни можуть отримати у територіальних сервісних центрах МВС.

Зміни стосуються транспортних засобів, що належать до категорій А1, А, В1, а саме мопедів, мотоциклів та легкових автомобілів, уточнили у Мінреінтеграції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-