В Україні за добу першу дозу COVID-вакцини отримали майже 13 тисяч осіб

В Україні за добу першу дозу COVID-вакцини отримали майже 13 тисяч осіб

Укрінформ
В Україні за добу 5 квітня першу дозу вакцини від COVID-19 отримали 12 856 осіб, із початку кампанії щеплено 304 678 осіб, з яких завершили вакцинацію (отримали 2 дози) двоє людей.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється на порталі МОЗ "Вакцинація від COVID-19".

«За минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 12 856 осіб. З них вакциновано 1 дозою – 12856 людей, завершили вакцинацію (отримали 2 дози) – 0 осіб. Усього з початку кампанії з вакцинації щеплено 304 680 осіб, з них отримали 1 дозу – 304 678 людей, завершили вакцинацію (отримали 2 дози) – 2 особи», - сказано у повідомленні.

Згідно з повідомленням, найбільшу кількість щеплень за минулу добу було проведено у Києві – 1 710 щеплень, за весь період вакцинальної кампанії – також у м. Києві (25 339 щеплень). При цьому у Київській області за минулу добу не було проведено жодного щеплення, лише 10 щеплень проведено у Херсонській області.

5 квітня вакцинацію здійснювали силами 132 мобільних бригад з імунізації та 619 пунктів щеплення.

Як повідомлялося, вакцинація проти COVID-19 в Україні розпочалася 24 лютого 2021 року. Вона відбуватиметься в п’ять етапів. На першому етапі щеплюватимуть медичних працівників ковідних лікарень, бригади екстреної допомоги, співробітників лабораторій, що тестують на COVID-19, мешканців та персонал будинків для людей похилого віку та військових на фронті. Усі щеплення є добровільними й безоплатними.

Читайте також: Медична система може робити близько 6 мільйонів вакцинацій на місяць — Степанов

На сьогодні Україна отримала 500 тис. доз вакцини Covishield виробництва індійського Інституту сироватки крові. Ця вакцина схвалена для екстреного застосування Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ). Дозвіл на її використання також дали Велика Британія, Європейський Союз та Індія. В Україні вакцину зареєстрували 22 лютого 2021 року.

Читайте також: Епідеміолог розповіла, на скільки Україна відстає від плану COVID-вакцинації

Крім того, в Україну прибуло 215 тис. доз вакцини CoronaVac виробництва китайської компанії Sinovac Biotech. Вакцина Sinovac (CoronaVac) спершу повинна пройти лабораторний контроль Міністерства охорони здоров’я. Вона також знаходиться на останніх стадіях погодження Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного застосування. В Україні вакцину зареєстрували 9 березня 2021 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-