Християнська етика не є обов’язковою для вивчення у школі — Шкарлет

Християнська етика не є обов’язковою для вивчення у школі — Шкарлет

Укрінформ
Предмет “Основи християнської етики” не є обов’язковим для вивчення у школі.

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет на звітному брифінгу щодо 100 днів роботи на посаді, передає кореспондент Укрінформу.

“Саме заклад освіти приймає рішення щодо включення до освітньої програми одного з предметів: етика, культура добросусідства, - або іншого курсу морального спрямування. Або вивчення відповідних питань у рамках інтегрованих курсів, наприклад здоров’я, безпека та добробут. Предмет “Основи християнської етики”, про який так довго точиться дискусія, не може бути обов'язковим для вивчення”, - сказав Шкарлет.

Читайте також: Нові шкільні предмети про фінанси, здоров’я і етику: практика потрібна, а не нудота

Він нагадав, що відповідно до закону про повну загальну середню освіту, заклад освіти визначає перелік навчальних предметів або інтегрованих курсів для реалізації кожної освітньої галузі, а також предмети та курси варіативного освітнього компоненту з урахуванням освітніх потреб учнів, що відображається в навчальному плані.

Читайте також: Шкарлет обговорив зі Всеукраїнською Радою церков викладання християнської етики у школах

Як повідомлялося, у лютому 2021 року МОН у проєкті типової освітньої програми для 5–9-их класів запропонувало впровадити обов’язкове викладання «Етики / Курсів морального спрямування» у 5–6-их класах усіх шкіл України.

Раніше міністр освіти та науки спростував інформацію про введення в закладах середньої освіти предмету "Християнська етика".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-