В Україні змінили правила видачі номерних знаків на авто

В Україні змінили правила видачі номерних знаків на авто

Укрінформ
Міністерство внутрішніх справ видало наказ, згідно з яким кожний сервісний центр МВС видаватиме на транспортні засоби, незалежно від місця прописки власника, номерні знаки лише своєї області.

Як передає Укрінформ, про це інформує пресслужба Головного сервісного центру МВС

«Міністерством внутрішніх справ України прийнято наказ від 02 березня 2021 року № 166, який набуває чинності з моменту опублікування. Він встановлює єдині зразки державних номерних знаків транспортних засобів та вимоги до них. Зокрема, визначені правила застосування, типи та основні розміри державних номерних знаків, встановлені вимоги до інформаційного змісту та технічних характеристик», - йдеться у повідомленні.

Як роз’яснюють у відомстві, основним нововведенням, що запроваджується, є зміна визначення адміністративно-територіальної належності транспортного засобу, а саме не за місцем прописки власника, як було дотепер, а за місцем здійснення реєстрації (перереєстрації) транспортного засобу.

«Тобто, кожний сервісний центр МВС видаватиме на транспортні засоби, незалежно від місця прописки власника, номерні знаки лише своєї області», - зазначається у повідомленні.

Уточнюється, що ці вимоги не поширюються на номерні знаки, які громадяни залишили на платному зберіганні в сервісному центрі МВС.

Читайте також: Українці зможуть реєструвати нові автомобілі одразу в салонах

Таке нововведення дозволятиме оптимізувати процес забезпечення сервісних центрів МВС номерними знаками, а також уникнути зайвих матеріальних витрат на виготовлення та логістичних витрат на доставку та зберігання у сервісних центрах МВС номерних знаків інших регіонів, пояснили в установі.

«У кінцевому результаті нововведення призведе до економії бюджетних коштів», - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, 24 березня уряд змінив порядок внесення відомостей про належного користувача авто до Єдиного держреєстру транспортних засобів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-