МОН пояснює, що треба для вступу абітурієнтам без ID-карток

МОН пояснює, що треба для вступу абітурієнтам без ID-карток

Укрінформ
Українцям, які відмовились отримувати паспорт у формі ID-картки, для вступу у навчальні заклади у 2021 році потрібно особисто подати три документи, серед яких — свідоцтво про народження.

Як передає Укрінформ, про це інформує пресслужба МОН.

“Для вступу у 2021 році громадяни, які відмовились отримувати паспорт у формі ID-картки, подають особисто: свідоцтво про народження; лист територіального підрозділу Державної міграційної служби з інформацією про належність особи до громадянства України; заяву на ім’я керівника закладу освіти”, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що МОН направило лист-роз’яснення керівникам закладів вищої та фахової передвищої освіти з інформацією щодо вступу до закладів освіти у 2021 році осіб, які є громадянами України, але через свої релігійні переконання відмовляються від отримання паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у формі ID-картки та проходять судову процедуру для отримання паспорта громадянина України у формі книжечки, 11 березня.

Читайте також: Формат ДПА цьогоріч визначатиме Рада – з огляду на карантин

Зазначається, що з метою врегулювання питання вступу такої категорії дітей до закладів фахової передвищої та закладів вищої освіти між МОН та ДМСУ було досягнуто згоди щодо можливості прийому у таких осіб свідоцтва про народження та листа територіального підрозділу ДМС з інформацією про належність особи до громадянства України, що надається особі у відповідь на її звернення.

Читайте також: ЗНО-2021: абітурієнтам запропонують два формати тесту з української мови

Як повідомлялося, 28 січня віцепрем'єр-міністр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що Мінцифри разом з МОН, МОЗ, МВС та МЗС створюють єдину електронну платформу для вступу іноземних студентів в українські університети.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-