Заборона продажу ліків дітям: законопроєкт пройшов комітет Ради

Заборона продажу ліків дітям: законопроєкт пройшов комітет Ради

Укрінформ
Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування рекомендує Верховній Раді прийняти за основу і в цілому законопроєкт №5122 «Про внесення змін до статті 21 Закону України «Про лікарські засоби» щодо заборони реалізації (відпуску) лікарських засобів малолітнім особам».

Як передає Укрінформ з посиланням на пресслужбу парламенту, депутати відхилили альтернативні законопроєкти.

Законопроєктом пропонується встановити на рівні закону заборону на продаж аптечними закладами лікарських засобів особам віком до 14-ти років.

Крім цього комітет рекомендував колегам з комітету з питань правоохоронної діяльності підтримати пов’язаний законопроєкт №5131 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення вимог законодавства України про лікарські засоби».

Читайте також: З 1 липня НСЗУ долучиться до програми реімбурсації інсуліну – Радуцький

Він передбачає доповнення Кодексу України про адміністративні правопорушення статтею 42-5, у якій пропонується встановити відповідальність за реалізацію ліків особам віком до 14-ти років у вигляді штрафу від 400 до 800 НМДГ (6800-13600 грн).

Крім цього, згідно з законопроєктом складати протоколи та розглядати справи щодо таких порушень буде Держлікслужба, яка уповноважена законом здійснювати контроль за діяльністю аптечних закладів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-