З’їзд суддів обрав трьох з чотирьох членів Вищої ради правосуддя

З’їзд суддів обрав трьох з чотирьох членів Вищої ради правосуддя

Укрінформ
З’їзд суддів обрав трьох членів Вищої ради правосуддя на чотири роки.

Як передає кореспондент Укрінформу членами ВРП стали: Сергій Болотін - суддя Хмельницького апеляційного суду, Віталій Саліхов - суддя Київського апеляційного суду, Валерій Суховий - суддя касаційного господарського суду у складі Верховного суду.

Ще двох кандидатів: Олександра Панасюка та Інну Плахтій лічильна комісія рекомендувала внести до бюлетенів для повторного таємного голосування у другому турі. Цю пропозицію підтримав з'їзд.

Після обрання члени ВРП склали присягу.

Читайте також: Данішевська пояснила, чому делегати з’їзду суддів зобов'язані його проводити

Як повідомлялося, делегати XVIІІ з’їзду суддів України затвердили бюлетень для голосування за членів Вищої ради правосуддя, до якого внесено 26 кандидатів.

Вісім претендентів на обрання XVIІІ з’їздом суддів України до Вищої ради правосуддя зняли свої кандидатури з розгляду делегатами, а саме - Наталія Деркач, Олександр Бойко, Тетяна Денисюк, Віктор Данко, Андрій Рябішин, Олени Журавська, Петра Паламар та Ігор Проскурняк.

ХVІІІ з’їзд суддів України проходить у Києві у "Президент Готелі" і триватиме упродовж 9-11 березня.

На обговорення з’їзду винесені питання про обрання членів Вищої ради правосуддя, про обрання Ради суддів України (РСУ), про призначення судді Конституційного Суду України.

Окрім того, планується заслухати звіт РСУ про виконання завдань органів суддівського самоврядування щодо забезпечення незалежності судів і суддів, стан організаційного та фінансового забезпечення діяльності судів та інформацію голови Державної судової адміністрації про її діяльність, зокрема щодо організаційного, фінансового та матеріально-технічного забезпечення діяльності органів судової влади.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-