Отримувачів субсидій може стати більше: Шмигаль дав доручення

Отримувачів субсидій може стати більше: Шмигаль дав доручення

Укрінформ
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив профільним міністерствам опрацювати можливість розширення кола отримувачів субсидій в Україні.

Про це він сказав під час наради щодо стану розрахунків населення за житлово-комунальні послуги, повідомляє Урядовий портал.

У нараді взяли участь міністр соціальної політики Марина Лазебна, в. о. міністра енергетики Юрій Вітренко, представники Міністерства фінансів і Міністерства розвитку громад та територій, керівництво НАК «Нафтогаз» і народні депутати.

Шмигаль дав доручення профільним міністерствам опрацювати можливість розширення кола отримувачів субсидій, зокрема провести відповідну роботу щодо інформування населення про можливість отримання такої допомоги, а також створити інструмент, який допоможе населенню звіряти розрахунки з постачальником.

Читайте також: Шмигаль - у Раді: Субсидій вистачить для всіх, хто їх потребує

«Необхідно розробити комплексне рішення, яке дасть змогу погасити вже наявну заборгованість (за комунальні послуги - ред.). Водночас держава надалі підтримуватиме тих громадян, хто не може сплачувати за комунальні послуги», — зазначив Прем’єр-міністр.

Глава уряду доручив Мінфіну разом з Міненерго напрацювати механізм щодо вирішення проблеми протермінованої заборгованості, а Мінрегіону спільно з місцевою владою провести комунікаційну роботу для запобігання подальшого зростання боргів за житлово-комунальні послуги.

Як повідомляв Укрінформ, наприкінці січня Верховна Рада зобов’язала уряд в місячний термін внести до парламенту зміни до державного бюджету на 2021 рік щодо збільшення видатків на субсидії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-